CAD/CAM příprava dat pro termické dělení

Moderní a efektivní způsob přípravy, přenosu a zpracování dat u CNC systému je základem pro dosažení vysoké produktivity výroby a kvality výpalků.

Stroje Vanad nejsou vázány na jeden programový produkt na přípravu datTyp software pro přípravu dat je navržen podle potřeb zákazníka. Stroje Vanad využívají celou škálu programových produktů, jako jsou programy WRykRys, SAPSLANTEK, Hypertherm Nesting software atd.

Tyto programy pokrývají většinu požadavků zákazníků od klasického řezání plamenem až po automatické zpracování dílů pro vzduchotechniku nebo výrobu lodních součástí. Programy jsou dodávány v lokalizovaných verzích podle národních zvyklostí.

Je kladen důraz na rozpoznání a zpracování příslušného formátu vstupních dat. Spolupráce s dodavateli software probíhá při vývoji nových technologických funkcí v řídicím systému i při inovacích software pro přípravu dat.

Nejčastěji je program provozován na specializovaném pracovišti pro přípravu dat, využívajícím k přenosu dat do stroje počítačovou síť nebo USB port.

Zeptejte se nás na bližší informace o softwaru na přípravu pálicích plánů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing