Kjellberg PA-S

Plazmový zdroj PA-S45 W je nejvšestrannější zařízení řady PA-S. Nabízí ideální řešení pro jednoduché řezání. Pokrývá řezný rozsah od 3 mm do 45 mm. Kromě základního hořáku PB-S45W pro vzduch se nabízí alternativní použití hořáku PB-S44W s funkcí vířivého plynu pro vzduchové plazmy. Tento hořák umožňuje řezání ušlechtilých ocelí (nerezu) pomocí N2, Ar/H2 nebo vzduchem, zvyšuje stabilitu řezu a propalu a jeho přesnost. Vedle strojních hořáků umožňuje zdroj PA-S45W připojení hořáků pro ruční řezání včetně drážkování.


Plazmový zdroj PA-S70 W je nejsilnější model řady PA-S. Zahrnuje řezný rozsah od 5 mm do 70 mm. Vedle finančně výhodného použití vzduchu jako plazmového plynu lze pro dosažení lepších výsledků při řezání nerezavějící oceli využít také argon/vodík (H35).
Zeptejte se nás na plazmové zdroje třídy PA-S

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing