29.07.2018 15:03

Víceúčelové CNC pálicí pracoviště Vanad v TATRA TRUCKS a.s. v Kopřivnici

Plazmové řezání do trubek na Vanad PROXIMANaší filozofií je nabídnout vám řešení pálicího pracoviště podle vašich specifických výrobních potřeb. Vedle standardních pálicích strojů pro tvarové řezání do plechů, trubek a profilů dodáváme také atypy.

Víceúčelové pálicí pracoviště Vanad v TATRA TRUCKS a.s.

V lednu letošního roku jsme uvedli do provozu další zcela unikátní pálicí pracoviště Vanad PROXIMA. Společnost TATRA TRUCKS a.s. vyspecifikovala požadavky na průmyslový pálicí stroj, který umožňuje jak plazmové řezání do trubek a profilů, značení dílů plazmovou technologií, dělení trubek na segmenty, tak i 2D pálení do plechů - tedy univerzální pracoviště, které většinou výrobci plazmových pálicích strojů nenabízejí.

Plazmové řezání do plechů na Vanad PROXIMADůraz na mimořádnou spolehlivost

TATRA vyžaduje u pracoviště Vanad PROXIMA mimořádnou spolehlivost, protože je umístěno na začátku výrobního procesu unikátního podvozku vozů Tatra.
Dráha stroje a lunet byla navržena s ohledem na požadavky zákazníka. Portál stroje se zvýšenými podvozky jezdí po vysoce přesném lineárním vedení, výška dráhy je snížena pro lepší přístup obsluhy ke stroji a pohodlnější upínání trubek do rotátoru.

"Dosavadní praxe plně vyhovuje našim výrobním podmínkám. Vanad splnil veškeré naše požadavky na tento univerzální stroj," hodnotí zkušební provoz zadavatel zakázky.

Víceúčelový pálicí stroj  Vanad PROXIMA pro pálení do trubek i 2D řezáníKompletní pracoviště na klíč

Celé pracoviště bylo dodáno "na klíč". Vedle pálicího stroje s plazmovým zdrojem Formica jsme instalovali také vhodnou filtrační jednotku, která se díky otevřenému řídicímu systému B&R ovládá automaticky přímo ze stroje.

Stroj má za sebou několik měsíců zkušebního provozu

Vedoucí odboru průmyslového inženýrství firmy TATRA TRUCKS a.s. hodnotí první zkušenosti s provozem pracoviště Vanad:

"Za nás uživatele výrobního zařízení Vanad mohu konstatovat, že dosavadní praxe plně vyhovuje našim výrobním podmínkám a s pracovištěm Vanad nemáme žádné problémy. Toto hodnocení se dle našeho názoru odvíjí od vzorného přístupu obchodníků a konstruktérů dodavatelské firmy, kteří svým vstřícným přístupem při návrhu stroje splnili veškeré naše požadavky na tento univerzální stroj. Za to bychom jim chtěli poděkovat."

Další fotografie ve fotogalerii níže.

Víceúčelový pálicí stroj Vanad PROXIMA

Detail zařízení RotCUT pro zpracování trubek

Detail plazmového stroje Vanad PROXIMA pro řezání do trubek a plechů

Vanad PROXIMA pro termické dělení materiálů

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2018, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing