Sekční stoly pro termické dělení materiálu

Materiálové stoly Tigemma

Dodáváme odsávané sekční materiálové stoly Tigemma pro tloušťku řezaného materiálu do 200 nebo 300 mm a s délkou odsávané sekce 515 mm. Odsávaný materiálový stůl je určen pro ukládání materiáluzachytávání odpaduodtah škodlivin při tvarovém pálení autogenem a plazmou. Jeho moderní konstrukce s automaticky přepínanými sekcemi ve spojení s optimalizovaným odtahem a filtrací zaručuje účinnou a efektivní ochranu Vašeho pracoviště.

  • Vyměnitelné lamely v horním rámu stolu slouží k ukládání řezaného materiálu. Jejich provedení je pro materiálový stůl stanoveno podle technologie pálení.
  • Rošt pod lamelami zachytává drobné výpalky. Materiálový stůl je tak plně bezpečný.
  • Vyjímatelné vany na odpad umožňují snadné a rychlé čištění stolu.
  • Odsávání po sekcích znamená úsporu energie a investičních nákladů na odtah a filtraci.
  • Rovnoměrné rozložení podtlaku po celé odsávané sekci je dáno konstrukcí a tvarem vnitřních dílů.
  • Automatické ovládání je složeno z kladičkového ventilu a dvojčinného pneumatického válce, které zajišťují otevření právě potřebné části odsávaného stolu.
  • Postranní vzduchový kanál umožňuje odtah z jednotlivých sekcí a spojení s filtračním zařízením.


Materiálové stoly Kemper

Společnost Kemper nabízí ucelenou řadu odsávaných stolů pro termické dělení materiálu.

Odsávané stoly KemTab Basic nabízí cenově příznivé řešení pro řezání plechů do tloušťky 50 mm (krátkodobě 75 mm). Standardní paket obsahuje pevně dané, neměnné rozměry stolu, pneumatické řízení sacích klapek, rámy pro řezací podklad, vany na odpad a tvarovku na připojení odsávání. Řízení klapek jednotlivých segmentů je zajištěno prostřednictvím řídicí lišty otevírající sekci, nad kterou právě probíhá proces dělení. Stůl je možné dodat i s mechanickým ovládáním klapek.
Stoly KemTab Advance nabízejí robustní a flexibilní řešení pro síly plechu do 150 mm. Modulová konstrukce a rozdělení do standardních šířek a délek umožňuje realizaci téměř každé velikosti stolu. Standardní vybavení zahrnuje pneumatické řízení odsávacích klapek, rám materiálové podložky a struskovou vanu. Jednotlivé moduly systému jsou rozděleny do segmentů. Zaměření klapek příslušného segmentu se uskutečňuje pomocí řídicích saní. Řízení odsávacích klapek umožňuje, že je otevřen pouze ten segment, nad kterým se právě řeže.

Odsávaný stůl KemTab HiEnd je robustní řezací stůl určený pro řezání plazmou do 600 A a tloušťky materiálu do 300 mm pro řezání autogenem. Velká, zesílená vana na nečistoty umožňuje rychlé čištění a  zaručuje nízké prostoje.


KemTab Vibro s automatickým vynášecím systémem, umožňujícím výrazně delší intervaly mezi čištěním, což významně snižuje provozní náklady. Stůl je vhodný pro řezací proud do 400 A a pro tloušťky materiálu do 150 mm.

Odsávané stoly KemTab Flex nabízí cenově příznivé řešení a stejné výhody jako stoly KemTab Basic. Vysoká flexibilita spočívá ve snadné přepravě a následné montáži. Konstrukce stolu KemTab Flex usnadňuje údržbu a čištění stolu; větší rozměry van, které zachytávají strusku a prach z řezaného materiálu, prodlužují intervaly čištění stolu.

Zaujaly Vás odsávané materiálové stoly? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing