Kompresory Orlik

Logo: kompresory OrlíkNabízíme vysoce kvalitní kompresory Orlik od tradičního českého výrobce. Kompresory jsou vyráběny s plně automatickým systémem řízení chodu v závislosti na odběru stlačeného plynu.

Vyberte si ze širokého spektra kompresor Orlík s výkonem přesně pro Vás.

Máte zájem o kvalitní a spolehlivý kompresor Orlík? Kontaktujte nás.

Pro maximální účinnost dodáváme i kondenzační sušičky a filtry stlačeného vzduchu.

Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 2,5 - 7,5 EO

Kompresor Orlík: ORL 2,2 - 7,5

Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 2,5 - 7,5 EO jsou určeny pro trvalý provozplně automatickým systémem řízení chodu kompresoru v závislosti na odběru stlačeného vzduchu. Jedná se o špičkové kompresory s jednostupňovým šroubem, mazané olejem, zabezpečující spolehlivý provoz.

Možnost dodání varianty s 300 l nebo 500 l tlakovou nádobou, popřípadě jako kompletní stanice s kondenzační sušičkou.

Kompresor Orlik řady ORL EO Vám můžeme dodat i s ochranným krytem. Zásobník oleje je integrován přímo do bloku kompresoru Orlik, který je spolu s elektromotorem pevně připevněn k rámu.


Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 5,5 - 15

orlb 5,5-7,5Šroubové kompresory Orlik typové řady ORL 5,5 - 15 jsou určeny pro trvalý provoz s plně automatickým systémem řízení  chodu kompresoru v závislosti na odběru stlačeného vzduchu. Jsou to kompresory s jednostupňovou šroubovou jednotkou mazanou olejem.

Zásobník oleje je integrován přímo do bloku kompresoru. Blok zabezpečuje i další funkce, jako je hrubé odlučování oleje ve skříni, jemná separace, filtrace oleje, udržování min. tlaku včetně filtrace a regulace nasátého vzduchu. Blok kompresoru a elektromotor jsou kotveny na rámu, který je uložen v karoserii kompresoru pomocí pryžových pružin. Karoserie je tvořena rámem, který uzavírají odnímatelné zvukoizolační panely.

Kondenzační sušičky stlačeného vzduchu

susickyKondenzační sušičky výrazně zvyšují spolehlivost a účinnost systémů stlačeného vzduchu. Optimalizují technologie závislé na tomto druhu energie a minimalizují související provozní náklady. Když se stlačený vzduch nesuší, voda proniká do technologií a způsobuje tak zbytečné odstávky a vícenáklady na údržbu. Kondenzační sušičky pomáhají tomuto problému předcházet.

 

Filtry stlačeného vzduchu řady ORLIK

filtr st vzFiltry řady ORLIK slouží ke spolehlivé separaci mechanických nečistot oleje a vody ze stlačeného vzduchu na požadovanou úroveň.

Fotogalerie kompresory

PKS 40/300

ORL 5,5 BX nadoba suska

ORL 5,5 BX nadoba suska

SKS 28/250

Máte zájem o kvalitní a účinné kompresory? Kontaktujte nás!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing