Hypertherm CAD/CAM software

Kvalitní software od společnosti Hypertherm pro automatické skládání dílů (nesting software) umožňuje dosažení maximální možné výtěžnosti materiálu, zefektivnění provozních nákladů a zlepšení kvality výpalků. Nabízíme softwarové produkty ProNest, TurboNest a NestMaster od společnosti Hypertherm, které byly speciálně vyvinuty pro dosažení maximální optimalizace rozmístění řezaných dílů.

Program ProNest má všestranné využití, lze jej využít pro řezání autogenem, plazmou, vláknovým laserem i vodním paprskem. Software ProNest lze také doplnit o patentovanou technologii True Hole, díky níž je možno dosáhnout výrazně lepší kvality kulatých otvorů při zpracování konstrukční oceli.

Program TurboNest je určen pro mechanizované řezání střední třídy. Lze jej využít pro pálení autogenem a konvenční plazmovou technologií.

Program NestMaster slouží pro mechanizované řezání základní úrovně autogenem a konvenčními plazmovými zdroji.Zeptejte se nás na bližší informace o softwaru Hypertherm na přípravu pálicích plánů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing