Odsávací a filtrační zařízení KEMPER

Odsávací a filtrační zařízení KEMPER jsou vynikající volbou pro připojení k odsávacím stolům pro autogenní, plazmové a laserové řezací stroje nebo pro napojení na instalace centrálních odsávacích systémů. Modulární konstrukce odsávacích systémů KEMPER umožňuje skvělé přizpůsobení každé aplikaci a požadavkům zákazníka. Systémy jsou navíc kdykoliv flexibilně rozšiřitelné. Používané filtry jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů za pomoci nejmodernějších technologií. Řídicí panel filtračních jednotek zapíná a vypíná filtraci v návaznosti na činnost CNC pálicího stroje. Tato jeho funkce přináší úsporu energie, prodlužuje intervaly údržby a životnost filtračních patron.

Filtrační zařízení KEMPER System 8000 s výkonem až 13 000 m3/h je dodáváno pro okamžité zapojení do elektrické sítě. Systém používá patronovou filtraci a je plně automatický.

Filtrační zařízení KEMPER System 9000 se skládá z více modulů, které se na místě montáže navzájem propojí. Výkon filtračního systému tedy není omezen a lze ho upravit podle požadavků zákazníka. Systém používá patronovou filtraci a je plně automatický.

Potřebujete více informací? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2018, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing