Odsávací a filtrační zařízení

Při termickém dělení kovů vzniká velké množství nejjemnějších prachových částic, které jsou velmi škodlivé. Proto je nezbytně nutné zajistit při všech procesech řezání optimální odsávání a tím čistější ovzduší na pracovišti. Dodáváme odsávací a filtrační zařízení, která zajistí účinné odsávání Vašeho pálicího pracoviště a tím zdravější pracovní prostředí.

Množství vznikajícího prachu závisí na příslušném technologickém postupu a na řezaném materiálu. Nebezpečí ohrožení zdraví při řezání autogenem, plazmou a laserem je obzvlášť vysoké. Při těchto technologických postupech totiž vznikají extrémně jemné škodlivé částice, které vyžadují spolehlivé odsávání a filtrování.

Správně použitou filtrační jednotkou lze odsávat i další aplikace, jako je ruční svářenírobotické sváření apod. Filtrační jednotky jsou vybaveny filtry určenými pro termické dělení. Všechny námi dodávané filtrační jednotky jsou certifikované.

Potřebujete více informací o některém z dodávaných zařízení? Kontaktujte nás.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing