Rotační tříhořáková hlava

Pálicí hlavu využijete pro konstrukční, odlehčovací, designové a další účely.

Poloautomatická rotační tříhořáková hlava je určena pro zhotovování výpalků, jako jsou například elementy svařenců. Výpalky mohou být opatřeny několika typy úkosů požadovaných rozměrů


Tříhořáková poloautomatická rotační pálicí hlava používá nejmodernější technologii nastavení pracovní výšky pomocí přesného laserového odměřování

Sami určujete využití poloautomatické rotační tříhořákové hlavy.

Praktické řešení konkrétních zákaznických požadavků v oblasti strojního úkosového pálení je zaštítěno rozsáhlým know-how pracovníků technické podpory Vanad. Kontaktujte násnavrhneme řešení podle Vašich výrobních potřeb.

Rozměry a tvar zhotovovaných úkosů je dán zejména tloušťkou výchozího zpracovávaného materiálu – plechu. Dalšími faktory, které ovlivňují rozměry a tvar úkosů, jsou úhel nastavení, počet aktivních řezacích hořáků a použitý hořlavý plyn. V běžném režimu je možné řezat ocelový plech do tloušťky 300 mm, pod úkosem je tloušťka řezu omezena na 80 mm.

Potřebujete více informací? Napište nám!

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout
Top CNC stroje

Vanad pro Vás

Jsme český výrobce vysoce výkonných CNC strojů. Kromě kompletní technologie řezání pro Vás zajišťujeme také spolehlivýrychlý servis CNC řezacích i pálicích strojů a plazmových i laserových zdrojů.

Kontaktujte nás

Vanad 2000 a.s.
Riegrova 824
582 82 Golčův Jeníkov
Tel:   +420 569 400 411
E-mail:  

Servis:
gsm: +420 603 287 860
E-mail:

© 2019, Vanad 2000 a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing